Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2020, 12:32   #3
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Mae govannen! Och, jak jak się cieszę na tę sesję. Tak mi brakowało tego klimatu. Dziękuję za przyjęcie i również mam nadzieję, że będzie nam się dobrze grało i pisało.

Co do szerokości wstawianych grafik, to proponuję 500px maksymalnie - wtedy ładnie się wpasowują i nie rozjeżdżają forum. No i w tagach MEDIA. Przynajmniej tak zauważyłem, że tak jest. INDENT i JUSTUJ też są super opcjami, których używa coraz więcej lastinnowiczów

W Zielonej Kompanii używaliśmy takich ładnych belek na rozpoczęcie i zakończenie posta. Czy tutaj też będą?

Fellowship Focus, hm... Jeszcze nie bardzo wiem kogo mógłbym do tego wybrać dla mojej elfki, więc może zdecyduję już w trakcie gry jak się zapoznamy z postaciami .
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 29-04-2020 o 12:35.
Pan Elf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem