Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 19:22   #3
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Streszczenie już wysyłam prawdę mówiąc przeraziło mnie trochę wspomnienie Eny - wiecznie niemal nieprzytomnej XD no właśnie, ten zapał był taki powiedzmy średni XD [no i to podrywanie Keroma, gah!XD] [poza tym dobrze zerknij na sesję zanim się zdecydujesz, nie wierzę że zdążyłaś to zrobic przez te parę minut odkąd założyłam rekrutację! XD] no ale nie skreślam Cię, nie nie nie, zapraszam, czekam na KP, ona wiele wyjaśni pozdrawiam!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline