Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 20:04   #2
picollo

Reputacja: 23 picollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodze
Mag wstał od lady. Nie był wysoki, nie był dobrze zbudowany, po prostu przeciętniak w każdym calu. Włosy miał przystrzyżone tuż przy skórze, więc nie możnabyło nawet rozpoznać jakiego są koloru. Ubrany był też bardzo nietypowo. Jakby był mieszczaninem, który nie zdążył się przebrać z podróży. Czarne spodnie, i biała koszula przykryte były płaszczem, w kolorze pyłu z drogi. Właściwie ciężko byłoby rozpoznać, że jest magiem, gdyby nie kruk, który siedział mu na ramieniu. Mimo, że podpierał się kosturem, nie wyglądał, jakby nie mógł się bez niego obyć. Był mężczyzną w kwiecie wieku, i od razu podszedł do szlachcica
-Witam mój panie, nie sądzisz, że nie jest rozsądnie tak mówić o twoim problemie? Tam-wskazał na strażnika- siedzi strażnik miejski. Tak, wygląda na pijanego, ale kto ich tam wie? Zresztą każdy może zgłosić to straży. Ale wybacz panie, od czego innego powinienem zacząć. Me imię brzmi Ildurn Rothlory, i trudnię się sztukami magicznymi. Myślę, że będę w stanie ci pomóc. I znowu moje niezbyt staranne wychowanie daje o sobie znać. O interesach nie rozmawia się na stojąco. KARCZMARZ!!!- zwrócił się do mężczyzny przy barze.-Czy jest tu jakiś pokój, w którym moglibyśmy porozmawiać na osobności?

picollo jest offline