Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 22:52   #3
Zafrire
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 1 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
Człowiek, który wpatrywał się w głowę jelenia na hasło "zabójstwo" jak by się ożywił i wysłuchał już uważniej zlecenia. Był to mężczyzna przeciętnej urody, raczej nie wyróżniający się ze swoimi krótko ściętymi czarnymi włosami i w brązowym płaszczu, jedyne co go wyróżniało z tłumu poza wyrazem twarzy, ale na to się raczej od razu nie zwraca uwagi to wzrost, był wysoki i trzeba było mu to przyznać. Ale dopiero po przyjrzeniu się na jego twarzy mozna było zauważyć pewien rodzaj zacięcia i bezwzględności, a z oczu wyczytać, że wiele już przeżył i mógł być groźnym przeciwnikiem, ale zawsze można się mylić kto wie jaki jest naprawdę? Kiedy mag skończył już mówić, tym razem on się wtrącił, a jego głos był spokojny:
- Zgadzam się, za dużo tu niepowołanych uszu. Me imię brzmi Avaganis i jeśli chodzi o mnie skoro chodzi o zabicie możesz na mnie liczyć, a to że przy okazji mogę zarobić tylko przemawia za tym żeby ci hmm pomóc tak to nazwę, jednak szczegóły, może omówmy w mniejszym gronie?- mówiąc to oparł się o jakiś stół i czekał na reakcję zainteresowanych
 

Ostatnio edytowane przez Zafrire : 13-08-2007 o 01:51.
Zafrire jest offline