Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 09:42   #4
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 284 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Trzg

- Trzg z radością ci pomoże. Trzg pomoże chętnie, ale nie za darmo - odparł z szyderczym uśmiechem goblin w czarnym, trochę na niego za dużym płaszczu. Włosy również miał czarne, a jego skóra była mieszanką kolorów pomarańczowego zielonego i brązowego. Kiedy to mówił patrzył się podejrzliwie na wszystkich w koło swoimi wielkimi jasnozielonymi oczami. Nagle z plecaka wyszedł szczur o brązowym futerku i usadowił się wygodnie na barkach Trzga.
- To jest Fred - wyjaśnił wszystkim, którym chciało się słuchać Trzga, czyli praktycznie nikomu.
- Ja również chcieć omówić wszystko gdzie indziej - ściszył głos
Kiedy już cała grupa była an osobności Trzg odparł :
- Czym wy się zajmować ? Trzg rzuca nożami, Trzg umie cicho chodzić, Trzg umie wbić nóż między żebra, Trzg umie... - jakąś chwilę jeszcze trwało wyliczanie wszystkich zalet goblina i jego szczura Freda.
 
maciek.bz jest offline