Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2020, 21:56   #4
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Ja się piszę i jeśli wolisz, żeby pokładowy mag był jednak NPC to nie mam na niego aż takiego ciśnienia mogę spokojnie zrobić postać walczącą

Dobrze by było Panowie i Panie dogadać się mniej więcej tak abyśmy się uzupełniali trochę jako team

Edit:
Jeśli chodzi o cechy to rozumiem niezależnie od rasy to i tak są takie jak podałeś, nie nakładamy na to rasowych +/-?

Edit2:
Czy umiejętności też musimy tracić na język wspólny i ojczysty (grając nieludziem) czy przyjmujemy, że postacie to umieją po za tymi 8 umiejętnościami?
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427

Ostatnio edytowane przez Molkar : 09-05-2020 o 22:21.
Molkar jest offline