Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 14:30   #7
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Na pytanie Ildurna karczmarz podszedł do stolika. Wtedy akurat rozmowy chwilowo zamilkły.
-Chcielibyście pokój. Na górze mam 4 pokoje dla gości. Dwa są wolne - oto klucz do ostatniego po prawo, tam możecie porozmawiać - to mówiąc podał klucz, i dodał - jako, że nie zostajecie tam na dłużej, nie będę pobierał jakowejś opłaty.
Elf odebrał klucz
-Chodźcie za mną, chwilka, a wy się zgadzacie - zapytał Imbriel, Doriana i Zantis, po czym bez oczeiwania na odpowiedź podążył na górę.
-Sądzę, że im będzie was więcej, tym lepiej dla was. Oprócz trzech synów, mój sąsiad ma jeszcze sporo strażników, a i z kapitanem strażników miejskich dobrze, żyje, stąd słuszna uwaga, aby na tego pijaka uważać - wtrącił - a więc łatwo nie będzie, ale myślę, że się wam uda.
 
Prabar_Hellimin jest offline