Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 17:06   #9
picollo
 
Reputacja: 1 picollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodze
-A czy Trzg umie siedzieć cicho? -Zapytał Ildurn. Wskazał na kruka na ramieniu.
-Czy mam opowiedzieć co się morze stać Fredowi, jeśli nie będziesz cicho? A tak poza tym, spójrz- Ildurn sciszył głos, tak, aby słyszał go tylko Trzg- To jest elf, elfy nie lubią goblinów- wskazał na Imbriel- To jest drow, one nie lubią nikogo, a goblinów w szczególności. Dalej-wskazał na mężczyznę w bogatym stroju,(Dorian)- wygląda na bogatego, nie? Więc zapewne gobliny uważa za coś gorszego, na twoim miejscu bym uważał. Kto jeszcze został? Avaganis, widzisz ten bezwzględny błysk w jego oku? Następny niebezpieczny, którego może irytować taka bezcelowa paplanina, jak twoja... Nie zrozum mnie źle, nie grożę ci, chcę cię raczej ostrzec. Patrz na Kivera, już kombinuje, kogo wykluczyć z ekipy, a ty zwracasz na siebie uwagę. Taak... są niebezpieczni. Ale ja tam cię nie będę do niczego namawiał, krzycz sobie o Fredzie, twoja wola.- Ildorn ruszył za szlachcicem, zostawiając goblina samemu sobie, aby przemyślał to, co usłyszał
 
picollo jest offline