Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 20:39   #29
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Lorn powiadomił mnie na gg, że postać będzie do 28-go sierpnia, taka więc data obowiązuje wszystkich, którzy chcą mi jeszcze przysłać postać. Prosiłabym tylko nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Historia zaproponowana przez Lorna jest jak najbardziej aktualna. Również propozycja reszty graczy jest jak na razie do przyjęcia, nie widzę tu żadnych sprzeczności, więc możecie się na tym opierać.

Cytat:
Dobra, to ja zapytam tak, jakie ewentualne elementu poza Wilkołakiem możemy wplatać do świata chcąc go współtworzyć?
Może ciut baśniowości rodem z Changellinga?
Powiem to tak: będziemy bazować tylko na podstawowych elementach, czyli Wampiry, ewentualnie Magowie i inni zmiennokształtni, jest tylko jedno ALE. Możecie opisać, że w mieście działają wyżej wymienieni, jednak co do kontaktów Waszych postaci z nimi, prosiłabym o bardzo ograniczoną rolę. Jeśli Wasza postać zna Wampira, to musi być to dobrze "udokumentowane" w historii. I nie ma mowy o jakiś "grupach pomocy i wsparcia" - jeśli kogoś takiego znacie, to na zasadzie przysługi, długu, etc., etc. Przypominam o nie-lubieniu wszelkich stworzeń Żmija, a także o tym, że wampirza koteria może żyć z wilkołakami ewentualnie w zawieszeniu broni - to takie moje małe wtrącenie w Wasze tworzenie świata. Nie chcę sytuacji, w której gracz bez problemu zna wszystkie stworzenia mroku i żyje z nimi w komitywie, dzięki czemu zdobycie informacji o czymś co wykracza poza wiedzę garou będzie dla niego bułką z masłem i pociągnięciem za dwa odpowiednie sznureczki
 
Milly jest offline