Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2020, 18:15   #2597
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Witam!

Zdążyłem już założyć temat w sondach na temat rekrutacji, ale przywitam się raz jeszcze.

Kilka słów o mnie zatem:

Corpse to sem ja. Preferuję sesje story-tellingowe z minimalną dozą mechaniki (aczkolwiek chciałbym się w końcu wkręcić w coś bardziej złożonego, zobaczymy co przyjdzie z czasem). W PBFy gram od 15 lat, z 3 letnią przerwą. Właśnie wracam i chciałbym zrealizować kilka pomysłów które się przez te lata nazbierały Czuję się dobrze zarówno jako gracz jak i MG. Mam też dość szeroki wachlarz zainteresowań jeśli chodzi o tematykę (od fantasy, przez s-f po horrory i superbohaterów, więc właściwie wszystko co może w RPGach się zdarzyć).

Prywatnie fryzjer, traktujący swój zawód jak pasję.

Bywam kontrowersyjny w swoich opiniach (żeby nie było że nie ostrzegałem! :P) oraz pomysłach na postaci i sesje, ale staram się to jakoś godzić z towarzystwem

Mam nadzieję osiąść na dłużej i przeżyć kilka fajnych przygód na tym forum, więc... co by nie tracić więcej czasu na wstępniaki, idę pisać rekrutkę do Residenta :P

Cya!
 
Corpse jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem