Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2007, 03:14   #3
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Nie przypominam sobie, żebym w sesjach, w których brała udział, spotkała kogoś aż tak sławnego i starego (nie licząc pewnej mumii w pewnym wieżowcu, ale to była jednorazowa wizyta zakończona lotem jednego z naszych z okna na najwyższym piętrze... niezbyt sympatyczny jegomość). Może to dlatego, że grałam głównie w Wilkołaka, a tam trudno o sojusz z Babą Jagą czy o kogoś na tyle starego, żeby mógł być postacią historyczną (raczej zawsze skupialiśmy się na nie wchodzeniu w drogę innym nadnaturalom). Myślę, że sesje z takimi postaciami są dobre dla Wampira i chyba właśnie z myślą o tym systemie pisałaś ten temat Szczerze mówiąc nigdy mnie nie ciągnęło do poprowadzenia takich postaci na sesjach, w których mistrzowałam. Niemniej jednak ciekawie przerobiona postać mitologiczna lub historyczna to faktycznie może być ciekawe przeżycie. Podobał mi się motyw Baby Jagi z "Patrolu o zmroku" Łukjanienki - który bądź co bądź wiele wspólnego ze Światem Mroku ma - i takie przeróbki znanych motywów wyglądają dla mnie okey.

Może kiedyś będzie mi dane zagrać na sesji obok Kleopatry, kto wie co jeszcze życie przyniesie - póki co nie mam takich doświadczeń
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem