Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2020, 07:18   #30
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
W poniedziałek ruszamy. Tak więc niezdecydowanych zapraszam do zgłaszania się. Rekrutacja jest otwarta nawet po rozpoczęciu gry. Więc jeśli ktoś ma ochotę polatać to zapraszam.


=== EDIT ===

Nie będę pisał ponownie, żeby nie mnożyć moich postów jeden po drugim.

Wstępnie rekrutacja dobiegła końca. Niestety żaden nowy pilot się nie zgłosił. Ale rekrutacja pozostaje otwarta będzie można wcielić się w którąś z istniejących postaci tła. W każdej chwilii.

Do ustalenia zostało kilka kwestii jakie zmiany personalne i wątkowe wprowadzamy do systemu

Po kolei:

Cleveland
Sam deklarowałeś że chcesz skrzydłowego kota. Twój obecny przyjaciel wyląduje jako technik na pokładzie ze sztucznym okiem. Pozostanie wiec w temacie. Zostanie jeszcze temat pielęgniarki masz tu do wyboru 3 opcje
1. Pielęgniarka pozostaje ale odtrąciła wszystkich łącznie z Clifem. Wydarzenia ją mocno zmieniły nie jest już taka "wyuzdana".
2. Zaszła w ciąże i została na stacji kosmicznej. Clif będzie ojcem....
3. Wymyśl coś samemu :P

Duke
Tutaj wątek ze Strzygą mocno się zaostrzył i tak go bym utrzymał. Strzyga dostanie awans i obejmie własne skrzydło na nowej Victorii. Będzie dalej wredna i dołki kopiąca... Choć tutaj może sie wiele zmienić
Diuk niema więc skrzydłowego - aż prosi się o dołożenie mu Kota albo pozostawienie Eagle Eya. Zapewne otrzymasz też własne skrzydło. Wątek niesłusznych awansów pociągniemy dalej. Bo po całości dostałbyś kolejny awans. Trzeba by rozwinąć wątek gwiazdorstwa ale jeszcze nie wiem dokładnie w jaki sposób. Więc jak masz pomysł pisz. Jeśli chcesz dowodzić będziesz miał do tego wątek kotów w skrzydle.

Hunter
Chcę pociągnąć dalej wątki z psychicznymi podkomendnymi. Bo to własnie Jasmin a właściwie jej postawiony ojczulek zablokował awans Huntera. Dlaczego tak... Kolejna zagadka. Jasmin dalej będzie na pokładzie jako pilot. Kolejny przykład nepotyzmu w flocie. Temat Trójki też bym pociągnął. Czy jako członka załogi czy nawet skrzydłowej. Zakładając oczywiście, że nikt nigdzie nie napisał że to modliszka. Dojdzie oczywiście wątek kociaków w skrzydle.

Pozostali.

Usunąłbym następujące osoby: Greya i Żóraw (zrezygnowali ze służby "razem"), Kissima i rannego szamana.Jak pisałem Haquim trafiłby do obsługi technicznej po ranie w głowę. Ombre i Dzwoneczek powinny dostać własne skrzydło - Ombre w końcu jest oficerem. Podobnie jak Strzyga, której też należy się własne skrzydło choć może zostać i dalej kopać dołki pod Diukiem..... Usunąłbym też black & whita, żeby zrobić miejsce dla kotów.

Temat Fierce,Jokinena i Psa Pozostaja do decyzji Sami zdecydujcie czy zostawiamy ich jako pilotów, przenosimy jako obsługę na lotniskowiec czy po prostu pozostawiamy gdzieś z tyłu.

Tak więc obecnie:

Skrzydło A to
Duke
Cliff
Woody - choć Strzyga może go ze sobą zabrać do swojego skrzydła lub może zostać jako donosiciel i wichrzyciel….Jak pisałem możecie zostawić też Strzygę by dalej bruździła.
Eagle Eye - choć myślę czy go nie zrobić dowódcą marines - byłby to człowiek łączący pilotów z marines...


Skrzydło B to
Hunter
Jasmin
Trójka
Banshi - Diana Wright po przebudzeniu nie odpuściła i wróciła na front utrata pigmentu włosów i skóry raz oraz przebyta choroba bardzo zmieniły dziewczynę i stąd jej nowa ksywka.

Jeśli kogoś chcecie jeszcze zachować piszcie. To tylko propozycje. Chciałbym dołożyć do skrzydeł po 3-4 koty. Więc pojawili by się nowi ludzcy NPCe. Jak macie pomysły możecie pisać i proponować - nie to ja ich założę.

Jak chcecie latać w jednym skrzydle też jest taka możliwość. Ogólnie wyraźcie opinię odnośnie nowego układu.

Co do dowodzenia.

Ja bym powierzył je niedoświadczonej Xian Lie, której zastępcą byłby jakiś kot. Wymieniłbym też Archera na kogoś, kto wprowadzi jakiś inny wątek do całej przygody - można tutaj wsadzić kogoś ze starej ekipy np Gebbelsa (zielonego goblina). Żeby na mostku wprowadzić więcej kotów można wymienić jeszcze Torington (od nasłuchu) i pilota samej głównej jednostki. (Żeby było śmieszniej myślałem, żeby tam wstawić Fierce i Jokinena jako gościa od komputerów, ale pasuje parę kotów na mostek też wprowadzić).

Proszę by wątek poleżał jeszcze tydzień na forum, może ktoś się jeszcze zgłosi. Do tego czasu ustalimy wszystko i zaczynamy grać.
 

Ostatnio edytowane przez Fenrir__ : 01-06-2020 o 13:02.
Fenrir__ jest offline