Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2020, 19:36   #8
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
Przystojny, wysportowany, opanowany.
Nadal nie strzelający!

-To w kabinie zmieniło się! Dziesięć minut temu opowiadało mi o swej rodzinie,a teraz jego rodziną może być książę ciemności
- celowo używała bezosobowej formy, odbierając wspomnieniu zmęczonego, smutno uśmiechającego się Georga jakiekolwiek związki z obecną formą postaci na siedzeniu pasażera. Dobrze, że siedział on od strony okna, bo kanapa była na tyle szeroka, że pozwoliłaby mu siedzieć po środku kabiny, blisko niej. Wtedy jego szponiasta dłoń bez trudu wdarłaby się w miękką tkankę brzucha, rozerwałaby mięśnie i delikatną otrzewną, by w końcu bez trudu wśliznąć się do parującej krainy purpurowych organów wewnętrznych.

Nieprzyjemne kłucie w trzewiach miało na szczęście podłoże tylko w uprzednich wymiotach, nie w bliskim spotkaniu z ręką potwora. Valerie postanowiła nie nakręcać się, w końcu był tu zawodowiec. Nawet jeśli głupi na tyle, że wolał sprawdzać zamiast strzelać.

- Jest przypięty pasami, ale to uosobienie dzikiej furii. Proszę zachować dystans szeryfie. Choć w mojej skromnej ocenie najlepszym wyjściem jest naciśnięcie spustu
- ostanie zdanie dołożyła dość cicho, napotkani ludzie raczej jednak je usłyszeli. Pewnie biorą ją za rozhisteryzowaną blondynę, jak z taniego filmu. Niech im miny zrzedną, niech sami sobie obejrzą Jego Smrodliwość Pustookiego. Niech sami się porzygają z odrazy. O tak, takie braterstwo treści żołądka wydaje się być sprawiedliwym rozwiązaniem. Skrzywiła się w mściwym uśmiechu, otarła w końcu zapaskudzone usta. Przekręciła bejsbolówkę daszkiem do tyłu i odsunęła się o dwa kroki, robiąc policjantowi miejsce. Niechże paskudne theatrum stanie się i jego udziałem!
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй
killinger jest offline