Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2020, 10:09   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Obawiam się, że korki w mieście stały się bardzo nieznośne o tej nietypowej godzinie. - stwierdził na propozycję udania się na parking. - Nie chodziło mi o przesiadanie się w biegu, ale po prostu podróż na piechotę po torach ponad głowami tych tam na dole. Podejrzewam, że kolejka dojedzie do stacji i tam zatrzyma się - ktoś pewnie nadzoruje te automaty... a jeżeli działają całkowicie automatycznie to tak - pewnie ruszy w dalszą drogą i pojedziemy bliżej granicy miasta... hmm... ale mam nadzieję, że peron nie będzie zajęty przez kutasiarzy, bo jak otworzą się drzwiczki to nas pozabijają. W każdym razie mój plan jest taki, żeby wysiąść na peronie i iść torami. Zakładam, że to nie będzie stacja końcowa naszego życia.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 02-06-2020 o 20:21.
Anonim jest offline