Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2020, 18:42   #889
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Generalnie Ill mógł przewidzieć, że nawet żartobliwe grożenie bronią innemu drowowi [który zresztą nie pałał szczególną sympatią] grozi ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu i nie pomogą tłumaczenia.
https://www.youtube.com/watch?v=2VybWlQ5c0I
Zmasowany atak Diritha i Xenomorphusa okazał się nie do odparcia. Frustracja Diritha i chęć Xenomorphusa do wykazania się świeżo po powrocie zaowocowały nie tyle rozbrojeniem i wybiciem broni z rąk, co dewastacją. To co miało być unieruchomieniem ramion przerodziło się dość w szybko w niekontrolowane natarcie, szarpaninę i „oj, coś trzasnęło…” Ill krzyknął tylko, Kiti obejrzała się kątem oka; Ill właśnie leżał-klęczał w dziwacznej pozycji pt. „przemieliło mnie i wypluło”, a obie jego ręce były wykrzywione i zgięte pod kątem, pod jakim nie powinny się normalnie zginać. Fajnie, nie ma to jak przeprowadzać egzorcyzm ekhym znaczy próbę egzorcyzmu [czy cień powinien się manifestować podczas egzorcyzmu i biegać wokół?...] podczas gdy wsparcie zbrojne leje się w tle między sobą. Ciekawe jak skutecznym wsparciem będzie ktoś z połamanymi rękami. Z drugiej strony, kleryk-wilk bez rąk całkiem daleko zaszedł, więc Ill nie ma wymówki. Jeśli uda się powstrzymać Xenomorphusa przed zapchaniem go w całości do swojej paszczy, powinno być dobrze. Generalnie jeśli Xenomorphus coś przeżuje i wypluje, to nie ma co zbierać, kwas wszystko spali. Ill miał to „szczęście”, że Dirith dopadł go pierwszy [to się nazywa oksymoron…].
Póki co Kiti zdołała utrzymać opętanego na bezpieczną odległość okrzykami bojowo-religijnymi ale jak długo jeszcze zdoła uciekać czemuś co ma tyle rąk-nóg...?
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline