Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2020, 21:12   #140
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Oj tam oj tam hihihi No co dobry patent, zbierać expa a przecież mogę zawsze uleczyć... HellLight przeze mnie przemawia, wiem wiem wiem, to prawda... Nie chcę nic mówić, ale chyba wiem, dlaczego drowia klątwa i Chaos przybrał ostatnio na sile... Ktoś nas podgląda hihihi... Patrząc na rzuty to chyba paskudztwo nie dało się nabrać, jest pewna szansa na kolejny rzut klerykiem w dal...

A ten debuff to co robi w sumie Illowi? Może powinnam go też leczyć bo nie wiem jak daleko tak zajedziemy zwłaszcza jak Illa bardziej interesuje Dirith niż walka hihihi. Ich relacja rozwija się dziwniej niż w telenowelach brazylijskich...
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline