Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2007, 23:35   #14
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Ja się zgłaszam! Chciałabym grać Pawłem skoro jedyna kobitka jest juz zajeta Może Paweł będzie kompletnym anarchistą i buntownikiem ale na tyle sprytnym aby nie dać się odrazu złapać. Nie obnosi się jawnie ze swoimi poglądami. Czasem tylko coś mu się wymsknie Skoro metal i punk jest zakazany to on specjalnie będzie go puszczał na cały regulator w szkolnym radiowęzle (ale zrobi to tak że władze nigdy nie dowiedzą się kto to). Sam jednak woli muzykę klasyczną, teatr i ksiązki- to jego pasja. Wręcz je "pochłania", czyta wszystko łącznie z dziełami zakazanymi (bo na pewno takie istnieją). Skoro jest wysportowany to pewnie uwielbia sport, ja się dostosuję jaki. Do tego (idziemy na całośc a co tam) jest żydem. Zapewne w V BRP to wróg numer jeden Nie zamierza zmieniać wyznania i jak na razie zawsze udało mu się jakoś wyplatać z kłopotów związanych z tego powodu. To coś ode mnie dla tej postaci ale jestem gotowa przystosować się do niej. Bardzo lubię Pilipiuka ale jeszcze nie czytałam "Norweskich dzienników" mam nadzieje że to nie stanowi problemu?

Pozdrawiam wszystkich
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline