Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2007, 08:53   #252
Mira
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 18619 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Wern dwa zastrzeżenia (ale nie jako MG, tylko tak na zdrowy, chłopski rozum):
1. Twój wywód na temat upadania jest słuszny, ale na jakiej podstawie założyłaś, że chłopiec upadł na plecy od razu? To była wywrotka, więc szamotało Wami w te i wewte. Kołek mógł zwyczajnie o coś zahaczyć, zaczepić się. Wg. mnie przy takiej sile uderzenia starczy "zaplatany" kawałek materiału z kotary.
2. Co rozumiesz przez stwierdzenie: wampiry w zasadzie NIE ODCZUWAJA bólu. Jak babcie kocham... nie pamiętam, żebym o tym czytała ^^. W szale - owszem, ale normalnie czują tak jak ludzie, tylko z czasem mniej się tym przejmują, ponieważ nie jest to dla nich zagrożeniem a jedynie "dyskomfortem".

Zresztą, jak chcecie poruszać takie "ogólnoWoDowe" tematy, to sio do działu rozmów o RPG.

A jeszcze ze spraw organizacyjnych. Niestety jestem zakopana w robocie, więc możliwym jest, iż posta postawie dopiero w niedziele. Oczywiście, jeżeli chcecie sobie jeszcze pokonwersować w oczekiwaniu na pomoc - no problemo.
 
__________________
Co dzieje się z naszymi marzeniami, gdy uświadomimy sobie, że nigdy się nie spełnią?
Stają się naszymi najgorszymi koszmarami.
Mira jest offline