Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2020, 17:32   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Do Siano będzie pytanie na pewno na ile się jego narządy wewnętrzne różnią od ludzkich bo to kluczowe żeby mu pomóc Adam na pewno spróbuje tej pomocy udzielić choćby rozbebeszając w/w pufę śrubokrętem i na udzielaniu pomocy sąsiadowi się skupi olewając dzieciaka i trupy.
Aleksander, tak?
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Hm, mam dwa pytania do naszego MG, może czegoś nie wyczytałem z posta, nie wiem ():

1. Jaka była pora dnia, gdy rytuał się zakończył?
2. Byliśmy wtedy, jak rozumiem, każde w swoim mieszkaniu? Czy może wszyscy na dole w cukierni?

Sorka, ale nie wiem tego
ad1. 14:00, 1 lipca 2020 r., niemal bezchmurne niebo nad centralnym Mazowszem. Gorąco.
ad2. Nie byliście wszyscy w cukierni, mogliście być w swoich mieszkaniach albo gdziekolwiek indziej w pobliżu tylko nie w mieszkaniu Siana.
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Edit: P.S. Jeśli Sowa odzyskał czucie w nogach... to może czuć mrowienie, czy coś innego co przedtem było nieosiągalne? Coś co naprowadzi na to, że jednak 'Ma Czucie'?
A to już zależy od Brilchana. Jakby nic nie zadeklarował w związku z tym to pewnie dojdziemy i do tego.
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Ja rozważam czy po prostu nie zrobić że Alex sobie usiadł na łóżku czy fotelu żeby pograć na gitarze żeby nie było problemu fabularnego z topieniem wózka w jeziorze który sobie zostałby sobie spokojnie po drugiej stronie świata. Post postaram się wrzucić dzisiaj
Wózek dodatkowo doprowadził do przewrócenia się Karoliny na lodzie. Nie możemy go już wyeliminować. Poszedł na dno. A to coś nie tak?
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Eh, jak pisałem post to Stalowy już swój napisał, będę musiał swój troszke zmodyfikować

EDIT: Okej, teraz jest dobrze?
Przeczytam teraz, ale dziś raczej nie odniosę się.
 
Anonim jest offline