Wątek: Lost Station
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2020, 11:58   #8
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Kolejny lot, kolejne przebudzenie, kolejne proszenie Chris, aby spędziła pięć minut ruszając jego rękoma ponieważ nerwy odpowiedzialne za ich kontrolę zapomniały jak to się robi.

Na szczęście kiedy jedna ręka załapała, że istnieje mógł sam zająć się wskrzeszeniem drugiej. Więc pierwszy dzień był wypełniony tak wspaniałymi czynnościami jak: leżenie, machanie kończynami, zwracanie kwasem żołądkowym, leżeniem dwie godziny na podłodze ponieważ przeliczył siłę swoich nóg. Kochał tą pracę.

***

Następny dzień nie napawał entuzjazmem. Odkrycie dżungli w ich ogrodzie rodziło pytania i teorie. Będzie musiał zapytać o to podczas spotkania.
Pierwszy posiłek po przebudzeniu zawsze był ciekawy, szczególnie kiedy ospałe palce próbowały odkryć arcana obsługi widelca. Mimo wszystko starał się nie robić widowiska lub zbytniego bałaganu.

Skinął głową na polecenie kapitana - Postaram się dzisiaj to załatwić, sir, ale może to zająć dłużej.

Oczywiście wszyscy mieli swoje teorie co do tego co się stało. Podniósł głowę kiedy usłyszał pytanie o ogród.

- Eksplozja roślinności to trochę moja wina. Chciałem zobaczyć jak się ma nasz ogród i w nagrodę o mało nie zarwałem gałęzią. Wiem, że to pewnie głupia sugestia, ale jaka jest szansa, że przylecieliśmy tu... okrężną drogą? Że faktycznie spędziliśmy bóg wie ile lat w criośnie?

Po posiłku ruszył do swojej kajuty i zabrał spis sprzętu, zasobów i ładunku. Postanowił zacząć od magazynu z żywnością i powoli przenosić się w stronę dalej po statku kończąc na kajutach załogi.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline