Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2007, 20:14   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Kto nie ryzykuje ten... a co tam

Mój staż w SM? 1995 rok, pierwszy wyemitowany na Polsacie odcinek, aż do... teraz. Jestem w trakcie oglądania od początku Sailor Moon Classic, przetykaną raz po raz fajniejszymi odcinkami innych serii. Od nowa odkrywam Classic, który do tej pory był dla mnie nieco na tyłach reszty serii. Co do stażu, mogę jeszcze wspomnieć, że mam wszystkie tomy mangi, dwa oryginalne filmy kinowe, stos "SM Magazynu", jedną lalkę SM i jeszcze wiele bibelotów. Od ósmego roku życia jestem uzależniona i parę dni temu też zastanawiałam się nad założeniem takiej sesji

Mam nadzieję, że to starczy aby udowodnić, że będę graczem z pasją i ambicjami, który naprawdę lubi to anime

Granie prawdziwymi postaciami byłoby naprawdę wielką frajdą, tym bardziej, że postacie są na tyle wyraziste, że bez problemu można odegrać każdą z nich przekonywająco - i tu smutno mi, że nie można się w oryginały wcielać. Ale jeśli mamy zrobić swoje własne postacie - mam jedno pytanie. Jeśli mają być zgodne ze znakami zodiaków, kolorami etc., to czy będzie dużym nietaktem, jeśli stworzy się postać podobną do istniejącej Sailorki? Ich kreacja w anime była na tyle zgodna z opisami znaków itd., że trudno teraz stworzyć coś innego, a nie chciałabym opisywać powiedzmy panny spod znaku Koziorożca z cechami zupełnie do niej nie pasującymi


Mój typ:



I nie mogłam się powstrzymać przed "zdjęciem rodzinnym"


 
Milly jest offline