Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2020, 16:51   #232
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
No dobra, kolejne wiesci z frontu.

Tym razem szaleją Francuzi. Ubiki ponoć mają rozdawać Łaczdogs 2 na ich konferencji. U CDA przeczytałem coś takiego:

Cytat:
Aby odebrać kopię gry, będzie trzeba zalogować się do swojego konta Uplay podczas konferencji Ubisoft Forward, czyli 12 lipca między godziną 20:30 a końcem wydarzenia (ok. 22:00-23:00). Informacja pochodzi ze zwiastuna, który wydawca opublikował na Youtubie:
Wiec jeśli im serwery nie padną to będzie można sobie zgarnąć giersona. Całkiem całkiem jakby mnie kto pytał.


Drugie info też o nich. Znowu z CDA:

Cytat:
W dniach 7-27 lipca Uplay+ zaoferuje wszystkim chętnym darmową tygodniową wersją próbną. Co ważne, dostępna będzie także dla osób już wcześniej korzystających z abonamentu. Przy jej aktywowaniu trzeba jednak podać dane karty, a po upływie triala subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona za 59,90 zł (na szczęście w dowolnym momencie subskrypcję można anulować, nie tracąc do niej dostępu).

W Uplay+ znajdziemy zarówno nowsze produkcje, w tym Assassin's Creed Odyssey, Far Cry'a 5 i New Dawn, Rainbow Six Siege, The Division 2, Anno 1800, Ghost Recon Breakpoint, jak również klasyki w postaci m.in. Beyond Good & Evil, Brothers in Arms, serię Heroes, Raymany czy Prince of Persia.
Z pewnością obczaje nowe AC, ale jakby ktoś nie anulował tego na czas i mu wessało kase z konta to ja umywam ręce. Numer karty podajecie na własną odpowiedzialność. :P

Szybka Edyta:

Łapta tu linka z informacją jak usunąć subskrypcję zanim zacznie wam odsysać portrety królów z konta.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.

Ostatnio edytowane przez Cattus : 08-07-2020 o 16:59.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem