Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2020, 11:03   #14
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Koime, cóż, dobrze wiemy, że system jest jaki jest i jak by nie patrzeć trzeba go udoskonalić i nad tym pracuję, co nie?

Wszystko się zgadza kosztowo. Sprzedałem jednego Konia Wierzchowego, oraz głównie Oszczepy oddziału. Dość by ich wyekwipować tak jak jest, wszystko stoi w karcie razem z wyliczeniami

Jednostki dystansowe są teraz mocno znerfione w porównaniu do pozostałych jednostek. Do tego stopnia, że praktycznie się ich nie opłaca trzymać, ale nie martw się, zajmę się tym kompleksowo.

Jednak... Jeśli założymy, że ludzik z pochodzenia ma zdolność szycia z łuku... to dlaczego miałby mieć kary, prawda? Jak wyliczymy wyszkolenie, a jak wyposażenie? Co składa się na standardowe wyposażenie? Jak przebiega szkolenie? Jak jest różnica kosztowa i jak to wyliczyć? Zajmę się tym, a przy okazji preferencjami poszczególnych Pilarów i bonusów/opcji mechanicznych wynikających z Pochodzenia Oddziału.

Poza tym, łuk to nie kusza. Z kuszy może strzelać każdy kmiot, szkolenie łuku to praktycznie umiejętność która nie używana bardzo szybko marnieje (mięśnie słabną i wychodzą z wprawy), więc jeśli ktoś strzela z łuku, to strzela na regularnie. Coś się wymyśli, nie bój żaby. Będą smaczki.

Wszystko jest opracowane, tylko trzeba spisać, wyłapać błędy, zredagować, trzymać logikę, wyłapać błędy zredagować i dopiero zamieścić do oceny... a to wszystko niestety zajmuje czas

Tak czy inaczej, nadal liczę na Bardiel'a, ale chyba ostatnio ma mniej czasu jak my wszyscy.

Edit: Przejrzałem jeszcze raz dla pewności kartę i dokonałem adnotacji cenowych za sztukę, oraz doszły dwa konie juczne (-2 Słońca, stan aktualny 3 konie juczne) do dźwigania łupów... wybacz, ale dopiero teraz mnie olśniło. Możemy tą zmianę zaakceptować?
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 10-07-2020 o 11:22.
Dhratlach jest offline