Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2020, 06:04   #23
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Bo jest na myślenie

Tak czy inaczej, wiesz dobrze, bo pisałem, że mam rączki lekko związane. Czekam na opinię, szczerą, najlepiej na Disco, by nie zaśmiecać komentarzy w sprawie odnośnie ekonomii... oraz to, że pracuje nad wojskowością. Tylko u mnie wszystko powiązane jest, więc wiesz. Wojskowość akurat chciałem zostawić na później, ale plany się pozmieniały w sesji, no i trza teraz, a na to nic nie poradzę. Mogę się tylko dostosować

Poza tym, zdajesz sobie sprawę, że nie jest to formacja na stałe, tylko na teraz, prawda?
( No, i nie skreślam bardzo wysokiego prawdopodobieństwa roszad w ekwipunku oddziałów jak już rozpiszę wojskowość. Tak, ja z tych co działają na swoją niekorzyść bardzo mocno! )
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 11-07-2020 o 07:21.
Dhratlach jest offline