Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 14:39   #1
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
[komentarze] Tajemnica Schwarzdorfu

Witam Was drodzy gracze na mojej pierwszej sesji! Najpierw parę spraw organizacyjnych

-w pierwszym poście proszę abyście opisali jak wyglądacie, co macie na sobie itp.
-jeśli ktoś chce może używać języka staropolskiego lub archaicznego ale od razu mówię ze ja będę pisać w miarę normalnie
-to co postać mówi piszemy kursywą a to co myśli w cudzysłowie
-zanim ja zamieszczę swój post proszę aby każda postać przynajmniej raz się odezwała czyli każdy musi coś napisać nawet że milczy
-posty mają być ciekawe, rozwinięte i dłuższe niż 5 zdań, i proszę aby było tam trochę waszych myśli (ale niech mi ktoś się zasugeruje myślami innej postaci)
-jak już pisałam jeden post na 48 godzin, jeśli ktoś się nie będzie odzywać przez ten czas albo nie napisze mi że go nie będzie automatycznie przejmuje kontrole nad postacią i wielce prawdopodobne że może zgiąć
-reszta na pewno wyjdzie w praniu

Wszelkie pytania, niejasności, pomysły, uwagi i zapowiadane nieobecności piszemy w tym temacie. A teraz do dzieła panowie. Mam nadzieje że będzie nam się fajnie i przyjemnie grało

Pozdrawiam
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline