Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 14:46   #16
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Jeśli prześlesz mi historię postać i będzie ona do zaakceptowania sam ci stworzę wg zasad II edycji takiego maga tradycji życia inaczej jadeitu lub tradycji światła. Napisz mi na pryw jakim czarami miał by dysponowac twój mag ja podpowiem do jakiego koleium należy zebys jeśli byś chciał mógł używać jego nazwy przy tworzeniu postaci
Otrzymłem już dwie historie postaci
medyczki zaakceptowana chyba że trafi się osoba która napisze lepszą historię.
włamywacza łowca wampirów zaaakceptowana z ale patrz wyżej.
Do obsadzenia został postać maga i wojownika.

EDIT 22:30

Macharius nie otrzymałem jeszcze historii twojej postaci.
W tej chwili nie mam pewności co do obsadzenia dwóch postaci wojownika i maga więc zaraszam wszystkich którzy chcieli by zagrać w Młotka.
Jak wcześniej opisałem dwie osoby są prawie pewne na 95% chyba, że znajadą się osoby które przebiją te historie. Osobiście wątpię bo obie są bardzo dobrze napisane. W jednym tylko miejscu jedna z postaci potrzebowała niewielkiej korekty bez większego wpływu na całość jej historii.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 17-08-2007 o 23:27.
Cedryk jest offline