Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2020, 10:19   #106
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Obca, ostatecznie to Tirian uleczył Huldrę, więc nie użyła mikstury

Piszę posta, ale żeby nie dawać tylko suchej odpowiedzi, wrzucam Wam to, co powiedział bandzior tutaj, żebyście mogli w komentarzach pozadawać dodatkowe pytania i wtedy złożę z tego cały wpis.
________________

Niewidomy Ulfen aż skurczył się w sobie po słowach Eladamriego i Huldry.
- Powiem, wszystko powiem. Chcę odzyskać wzrok… i nie łamcie palców! - Przełknął ślinę. - Hjort, to on nas wynajął parę tygodni temu. Kazał nam obserwować ten dom i zabić wszystkich Pathfinderów, jacy się pojawią. Wy nam wyglądaliście na Pathfinderów, więc zaatakowaliśmy. To tylko biznes, nic osobistego do was nie mamy. Nie wiem, gdzie jest ten cały Skagni, nigdy go na oczy nawet nie widziałem. Mieliśmy tylko pilnować tego domu, był spalony, jak zaczęliśmy robotę dla Hjorta. Była jeszcze druga robota… od kobiety o imieniu Runa… ona współpracuje z Hjortem. Mieliśmy zabić Pathfinderów, ale oszczędzić jednego, najlepiej lidera i oddać go w jej ręce. To wszystko, co wiem, naprawdę. Nie mamy żadnej organizacji, jesteśmy… byliśmy zwykłymi bandziorami do wynajęcia.
 
Ayoze jest offline