Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2020, 16:49   #5
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
O Postaci słów kilka...


Mailcor Pragnący
Wesoły i uśmiechnięty gorliwy wyznawca Jedynego. Pełen radości życia i wszelkiego dobra z niego płynącego... czy byłyby to używki których jest wielkim zwolennikiem i je propaguje, czy zwykła nieskrępowana wolność cielesna.
.....Wygląd: Dobrze zbudowany wysoki na ponad sześć stóp i dwa cale mężczyzna. Dobre dziewięćdziesiąt sześć kilogramów wagi. Bogata ruda czupryna, i głęboko niebieskie oczy. Mańkut z silną władzą w prawej ręce. Widocznie zdrowe i odżywione ciało. Bije od niego wręcz zwierzęca, hipnotyzująca siła charakteru, oraz aura kompetencji.

.....Poglądy: Wszelkie życie jest święte, a każda dusza zasługuje na szansę powrotu do Światła... chyba, że została pochłonięta przez Mrok. Stara się nie zabijać jeśli nie jest to niezbędnie konieczne i zawsze stara się pojmanych nawrócić, lub ofiarować łaskawą śmierć. W jednym i w drugim jest naprawdę niezły. Wierzy, że wszelkie rasy i klasy społeczne są bezsprzecznie równe pod każdym względem, co nie spodobałoby się wielu osobom. Nie mniej, jest ostrożny w słowach i w swoich 'kazaniach', a zna się całkiem nieźle na teologii i nie raz zdarza mu się głosić słowo Jedynego wśród cywilizacji i nie tylko.

.....Styl walki: Precyzja ponad brutalną siłę. Po co niszczyć pancerz, gdy można poprowadzić ostrze między jego płytami, albo rozciąć nadgarstek czy przedramię? Podciąć ścięgna kolan? Mobilny, najlepiej sprawdzający się w walce jeden na jeden. Znawcy sztuki jak jeden mogą orzec, że jest samoukiem z potencjałem. Nieobliczalnym. Ciężko znaleźć schemat w jego działaniu.


Post Komci

W sumie... to trochę brakuje mi opisu tego co do tej pory poszło i co jest teraz... nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ten post otwierający "już gdzieś widziałem"... deja vu? Proszę rozpisz więcej, Miszczu, uzupełnij i te sprawy

Mój post tutaj pewnie do jutra, może dzisiaj
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 20-08-2020 o 12:39.
Dhratlach jest offline