Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2020, 20:15   #6
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
- i na koniec jeszcze kwestia rzutów. W tym poście przekazuje to, co widać na pierwszy rzut oka. Jeżeli chcesz w którymś momencie pogłębić swoją wiedzę, np. dociec co to za dziwny zapach w pokoju lekarzy (Observe a Situation, czyli rzut na Percepcję), czy np spróbować odczytać intencje podkomisarza (Read a Person - czyli rzut na Intuicję), to proszę abyś zadeklarowała takie rzeczy, czy to w komentarzach, czy w poście właściwym.
Dam Ci wtedy znać o efekcie takich działań.
To jest dla mnie kompletnie nowy kawałek. W skrócie - jeśli gram w coś mechanicznego, to zwykle rzuty ogarniał MG. Chodzi o to, ze mogę nie przewidzieć, że rzut jest potrzebny,

I tak np. zapach w pokoju lekarskim. Dla mnie to tylko element budowania nastroju, nic, co powinnam dokładniej badać.

Czyli generalnie krótsze posty, z deklaracjami działań?
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline