Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2020, 00:16   #9
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
Oto macie i mapkę. Jakby coś było nie jasne, to pytajcie.
https://i.imgur.com/4zMUqqq.jpg
Dobrze by było żebyś numerkami 1,2,3,4 oznaczył proponowane miejsca na docelową siedzibę. Pierwszą lecz miejmy nadzieję nie ostatnią.

Taki jeden Hex to jaki teren? I do przejścia w ile? Nasza ostatnia siedziba jest 3 dni stąd w którą stronę. (zakładam, że pewnie przy rzece w górę bądź dół nurtu?). Jak wygląda zrobienie łodzi na start. I rozumiem, że ze wzgórza w zasięgu wzroku zero siedzib ludzkich.

Edit: Dobra nie odświeżałem Li i nie zauważyłem, że cześć odpowiedzi już jest. Pytanie dodatkowe jak z robieniem u nas tratwy żeby zezwiadować wyspę.

Edit 2 W sumie jak przeczytałem wskazówki jeszcze raz z czystym umysłem na wieczór to widać idealnie co jest co.

Bracia ja bym puścił zwiad na wyspę wiedziony ciekawością. Na siedzibę wybrałbym odległe wzgórza. Rzekę możemy kontrolować z wybudowanych w późniejszym czasie wieży. Póki co siedziba z kamienia i bezpieczne schronienie są w cenie.

Czy takie wzgórza mają szanse przy bliższej analizie mieć jakieś rudy? Ktoś z nas lub świty ma jakąś wiedzę żeby to sprawdzić?
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 22-08-2020 o 01:00.
Icarius jest offline