Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2020, 09:50   #109
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Chwila na zastanowienie się i dokładne zbadanie pomieszczenia pozwoliła bohaterom na zdobycie kilku przydatnych informacji. Bo czyż nie prawdą były słowa Mistrza Dwadzieścia Palców, iż "Wiedza pozwala zwyciężyć, zanim starcie jeszcze się zacznie"?

Yutu nie dostrzegła żadnych aur magicznych, więc miała pewność, że nie czekają na nich żadne niespodzianki w postaci złowrogich zaklęć. Golem, zgodnie z tym co pamiętała z nauk, nie emanował magią mimo bycia tworem magicznym. Ciekawe było to, że jego tarcze poznaczone były dziesiątkami śladów po strzałach.
Qara zauważył, że podest, na którym stał konstrukt, wygląda na ruchomy - zapewne gdyby ten z niego zszedł, uruchomiłoby to jakiś mechanizm, nie wiedział jednak jaki.
Hira próbował dojrzeć, czego może pilnować golem, dostrzegł jedynie solidne zamknięte drzwi, nic nie sugerowało tego, co może się za nimi znajdować. Podobne znajdowały się za jego plecami, prowadząc na południe, w stronę wyjścia z podziemi.
Lao skupiła się najpierw na zmyśle słuchu, ale nie usłyszawszy żadnego interesującego odgłosu, otworzyła oczy i rozejrzała się po pomieszczeniu. Jej wzrok przykuł jeden drobny szczegół, którego pozostali chyba nie zauważyli - tarcze dzierżone przez golema miały odrobinę inny odcień brązu, jakby nie były jego integralną częścią.
 
Sindarin jest offline