Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2020, 23:01   #42
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Jakby ktoś potencjalnie chciał dołączyć (moja żona się zastanawia bo się jej podoba), to byłaby potencjalnie taka możliwość?

Przechodząc do meritum to zanim się wypowiemy fabularnie to co sądzicie o kompromisie - zbudować drewnianą palisadę wpierw na wzgórzu na którym jesteśmy a kamienny zamek potem na tym najwyższym? Warto też zrobić zwiad jak z dostępem do wody na tym wysokim wzgórzu.
Moim zdaniem to rybki albo akwarium. Takie skakanie nie przyniesie nic dobrego. Wykorzystajmy element zaskoczenia i zajmijmy najlepszą strategicznie miejscówkę. Dałem to in game.

Ja też kogoś werbuje do naszej brygady karta będzie w sobotę. (o ile gracz się ostatecznie zdecyduje ale jest na wstępne tak) Nie wiem jak się zapatruje na to MG ale moim zdaniem im nas więcej tym weselej. Do oczywiście rozsądnego limitu który MG wyznaczy
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 25-08-2020 o 23:07.
Icarius jest offline