Wątek: Enneagram
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 16:53   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ze zdziwieniem zauważam, że przeważa tu niestety typ 5w4... Dlaczego niestety? Bo sama jestem piątką ze skrzydłem cztery i wiem co to znaczy nią być Faktycznie bardzo dużo (jeśli nawet nie wszystko) sprawdza się w tym teście. Myślę, że to właśnie jeden z powodów, dla których ludzie niechętnie piszą, jakim są typem. Co innego napisać, że jest się takim a takim pokemonem, a co innego napisać coś, co odkryje nas przed innymi. W końcu dużo z nas korzysta z sieci po to, aby być anonimowym, czerpać korzyści z tego, co daje internet.
A drugą sprawą jest chyba czyste lenistwo - szybciej wpisać swój nick, niż szczerze odpowiedzieć na kilkadziesiąt pytań i potem jeszcze tyle czytać! Straszne
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem