Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2020, 10:11   #18
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 1 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że użycie określenia "odnoga" było nieco mylące. Np. zwykle gdy idąc korytarzem dochodzimy do rozwidlenia/skrzyżowania w kształcie litery "Y" lub "T", to mamy dwie odnogi. A tutaj w upku jako jedna z odnóg uwzględniona jest też ta z której przybyliśmy i trzeba się wczytać w pozostały tekst aby się to wyjaśniło.
Mam nadzieję, że pomagam

A przy okazji, mam pytanie do MG o obowiązującą walutę.
Czy dobrze rozumiem, że dukat to podstawowa waluta używana wszędzie, oraz że w zależności od wielkości monet: miedziane mają nominał od 0.1 do 2 dukatów, srebrne od 1 do 10, a złote od 5 do 20? Czy są też monety z innych metali? Żelazo, platyna?
Mogę też prosić o przykładowy cennik? Ile kosztuje: kufel piwa, bochenek chleba, koszula, miecz, nocleg w karczmie, zapas jedzenia na tydzień, koń?
 

Ostatnio edytowane przez Mekow : 29-08-2020 o 10:40.
Mekow jest offline