Wątek: DEA
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2020, 13:57   #65
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Tura 33 - 2020.03.08; nd; g 02:00

Czas: 2020.03.08; nd; g 02:00
Miejsce: Los Angeles, biuro DEA
Warunki: cisza, jasno, ciepło na zewnątrz noc, chłodno, b.si.wiatr i pogodnieZ początku wydawało się, że Tammy nic im nie powie. Gdy obaj agenci wrócili po krótkiej przerwie do pokoju przesłuchań i Hoover powiedział jej swoje ona zacisnęła usta w ciup i mierzyła go zaciętym wzrokiem. Potem patrzyła gdzieś w bok na ich odbicia w lustrze i machinalnie bawiła się kubkiem z kawą jaki przyniósł Tucker. Will spojrzał na Eda bo milczenie blondyny przeciągało się i nie było pewne czy w ogóle coś powie. Zwłaszcza użytecznego. No ale w końcu nie odwracając do nich głowy Burges zaczęła mówić.

- Jest taki koleś. - zaczęła mówić z wyraźną niechęcią. Nerwowo bujała nogą balansując swoim butem na czubku stopy jakby to jej miało pomóc w opanowaniu zdenerwowania. - Powiedział, że nazywa się Josh. Pewnie kłamał. Ale przecież musiałyśmy się jakoś do niego zwracać a powiedział, że nazywa się Josh. - powiedziała wzruszając ramionami i dalej burcząc swoje wypowiedzi z wyraźną awersją do przedstawicieli prawa.

- Typ miał świetny towar. Dawał nam go za darmo. I chciał byśmy go dosypywały do drinka naszym klientom. Potem się z nimi zabawiałyśmy w jakimś hotelu albo motelu. A rano zgarniałyśmy od gościa kasę jak od każdego po numerku. A jak on a czasem ona wracali do siebie to my miałyśmy spotkanie z Joshem. I musiałyśmy mu opowiedzieć jak było. I wcale go nie interesowały numerki tylko to jaki typ czy typiara byli. Jak się zachowywali, czy coś mówili i takie tam. Czasem nas jeszcze z pół godziny tak przepytywał. - mówiła krótkim, urywanymi zdaniami w końcu zakładając ramiona na piersi.

- I to na pewno on załatwił Sonię. Bo za dużo gadała. I chciała więcej prochów. Ostrzegałam ją ale nie mogła się powstrzymać. To na pewno Josh ją załatwił. - blondynka wydawała się całkowicie przekonana, że to ów Josh jest winny śmierci jej koleżanki.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami
Pipboy79 jest offline