Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 21:29   #3
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mi Raaz zbliżył się do karczmy. Zbliżał się już wieczór. ~~Trzeba przenocować, przed dalszą drogą~~ Do karczmy wszedł pewnym krokiem, otworzył drzwi na oścież. Do karczmy wleciał podmuch wiatru.
- Arendarzu, kufel piwa, i miskę strawy - powiedział trochę za głośno, ale nie spodziewał sie że trafi do prawie pustego pomieszczenia. Powiódł wzrokiem po lokalu, po czym zamknął drzwi. Stanął na środku karczmy. Wszyscy obecni mogli przyjrzeć się postawnemu wysokiemu mężczyźnie, o sterczących blond włosach. Uwagę przyciągał zwłaszcza jego tatuaż na twarzy. Jego ubranie mogłoby być uznane za kostium cyrkowy. Czarna kurtka, z czerwonymi płomieniami na lewym ramieniu wyglądała cudacznie. A już zupełnie cudacznie wyglądały czarne spodnie z szerokimi nogawkami. Na lewej nogawce znów wymalowany płomień. Dla odmiany niebieski.
Przybysz podszedł do jedynego gościa, wyciągnął rękę i powiedział:
- Witam nieznajomy, nazywam się Mi Raaz. Czy mogę Ci towarzyszyć w czasie posiłku? - Nad prawym ramieniem przybysza widać było bogato zdobioną rękojeść miecza.
 

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 19-08-2007 o 21:39.
Mi Raaz jest offline