Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2020, 08:35   #3
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Historia lubi się powtarzać - po przeszło sześciu latach, od kiedy po raz pierwszy objęłam funkcję OPa, wróciłam do Was by na nowo sprawować obowiązki opieki nad działem Postapokalipsy.

W związku z powyższym serdecznie zapraszam do zgłaszania do mnie swoich uwag, próśb, komentarzy, ocen i pomysłów na usprawnienie funkcjonowania działu oraz wszelkich spraw technicznych, w komentarzach i wątkach sesyjnych działu postapo, wymagających interwencji obsługi: usunięcie offtopu, przeniesienie wątku, zamknięcie i przeniesienie do archiwum tematów już wam niepotrzebnych, scalenie nieopatrznie rozstrzelonych tematów.

Jestem do waszej dyspozycji!

Pozdrawiam Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline