Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2020, 04:19   #166
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
Ja z kolei odpiszę pojutrze, albo we wtorek albo środę, bo jutro raczej nie dam rady. Ale tylko miałem pisać jak Dirith przechodzi przez portal, lub w razie oporów przerzuca Kiti pierwszą anyway.
A jeśli chodzi o przestrogi, to praca taksówkarza nie jest taka zła. szkoda tylko, że ma się płacone za wożenie ludzi, nie powietrza, bo co klient to mam jeszcze lepsze przestrogi przed jakimikolwiek kontaktami z ludźmi poza tymi absolutnie niezbędnymi do przeżycia/nie do uniknięcia/osiągnięcia zastrzyku dopaminy z wybranego źródła. I to tylko jak słucham tych ludzi co ich wożę bo na szczęście różnych dziwnych akcji podobnego sortu jeszcze u siebie w taksówce nie miałem (na szczęście wygląda na to, że są całkiem rzadkie, i dobrze).

PS. czy ta panika MG świadczy o możliwości znalezienia czegoś, czego nie powinno się znaleźć? ;] hmm... to chyba trzeba będzie jeszcze nieco przeciągnąć przejście przez portal jeśli tak... ;]
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline