Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 20:18   #167
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
'w razie oporów przerzuca Kiti pierwszą anyway.'
A gdzie idziemy? gdzie mnie przerzucasz hihihi. Wybieramy coś konkretnego, czy ta elficka katedra?
Nie robić domówek i jednocześnie wpraszać się na domówki to jest dobry plan, potwierdzam! Powinnam się tego nauczyć o wiele wcześniej. Teraz za nic domówki bym nie zrobiła w swoim mieszkaniu...
Taksówkarze są najlepszym źródłem informacji w mieście. Słyszą wszystkie skargi więc najlepiej wiedzą gdzie jest badziew, który sklep to kit, który lekarz do kitu itd.
Ja z kolei nie polecam mieszania domestosa z innymi płynami co zrobiłam jako dzieciak chcąc zrobić mamie niespodziankę i umyć podłogę
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline