Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2020, 21:04   #169
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Nie wiem co gorsze, plotki w taksówce czy cisza w taksówce Wreszcie przypomniałam sobie o rzucie na Duszę, biała!

mój ekwipunek
- chusta co jako torba służy
- Obroża pozwalająca widzieć w ciemności i tłumaczy mi język drowów - HAHA!!!! Wiem co mówicie i widzę was!!! To najlepszy item na tej sesji !
- tarcza Ranaanthy chroniąca przed ogniem
- zabrałam z lasu ten taki łapacz snów podejrzany co te motyle fruwały nie wiem co z tym zrobić ale noszę to
- teraz biorę więcej tych łapaczy snów z bariery ochronnej i obwieszam się nimi
- amulet z piekliszczem zamkniętym w środku, co opętywało i zjadało dzieci jak je pijak wypuścił przypadkiem DOBRZE ZAKRĘCONE

Dusze:
- Czarna x1
- żółta x1
- biała x1

Ja idę w różnorodność dusz kolekcjonuję je wszystkie

edit Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego. Klontwy czy nie.

Przypomniało mi się: I`M BATMAN !!!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D

Ostatnio edytowane przez Kejsi2 : 23-09-2020 o 21:06.
Kejsi2 jest offline