Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2005, 00:03   #1
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cthulhu w Polsce

Witajcie
Na forum jestem tu pierwszy raz, choć jak widzę, nie jest tutaj zbyt tłoczno. Jestem ciekaw czy Wasze Cthulhu dzieje się w Polsce czy może w innych krajach? Nie chodzi mi tutaj o przygody firmowe jak "Maski" czy "Orient" ale Wasze własne. Zauważyłem, że wiele osób nie wyobraża sobie grać w innym czasie i miejscu niż Ameryka w latach 20. Nie powiem, lubię ten czas i miejsce, ale jednak co Polska to Polska. Dlatego też coraz częściej zdarza mi się prowadzić sesje we współczesnej Polsce. I wychodzą naprawdę dobrze. Jednak realia oraz życie codzienne odgrywa dużą rolę we wczucie się w postać. W Polsce jest to naturalne - granie gdzieś indziej już nie. Oczywistym jest że wymusza to też inny rodzaj przygód, ale przecież ile razy można grać prywatnym detektywem, który to zawód w Polsce nie jest aż tak popularny - nie mówiąc już o bibliotekarzu. A jak to jest u Was?
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem