Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 13:54   #8
Gem
 
Reputacja: 1 Gem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znany
- "A ty biesie, może dołączysz do nas? Toć ciekaw jestem skąd ty u nas, bom jeszcze takiego diabelstwa nie widział."

Dołączę odrzekł chrapliwie i nienaturalnie. Zasiadając przy stole Gnargo zdjął swoje rękawice i położył je zaraz przed sobą na ławie. Ręce wyglądały na grube, silne i twarde. Z pewnością nie nadawały się do rzucania skomplikowanych zaklęć. W ogóle postura krasnoluda zdradzała, że zajmował się raczej walką. Gnargo pochłonięty jedzeniem nie spieszył się z odpowiedzią na pytania Mi Raaza . Jego kąśliwe komentarze także go nie poruszały. Szukam prostej ścieżki do Otai Bang. Tylko bez kierunków. Chciałbym tylko zobaczyć drogę, która mnie tam doprowadzi. Odrzekł po chwili.

~~Pajac i człowiek z dziczy. Przynajmniej mają broń. Ciekawe czy umieją robić z niej użytek.~~
O ile do tych pierwszych zwykle nie miał zastrzeżeń, to tą drugą grupę wolał mieć w zasięgu wzroku... i w pewnych wypadkach, w zasięgu pięści. Ludzi lasu dzielił na dwie grupy. Tych którzy zabijają zwierzęta i tych którzy je ratują. Wiele większą sympatią darzył tych pierwszych
Widzę, że masz łuk. Polujesz na zwierzęta? Zwrócił się do Nirela popijając z kufla piwo, rozsiadając się wygodniej i co chwila rozglądając się po izbie.
 
Gem jest offline