Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2020, 12:57   #4
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 1:
Przebudzenie

Sytuacja wygląda jak w opisie. “Kapłan” rytualnie każdemu daje po kolei krew z kielicha. Kolejność zależy od tego jak odpiszecie na posta. Czyli zaczyna od pierwszej osoby, która napisze. Stoły są ułożone w koło, głowami waszych postaci do siebie. Na środku stoi kapłan.

Kolumna z kielichem (na którą go odstawia na koniec sceny) jest pod ścianą.

I tu daje Wam swobodę. Chcecie zerwać więzy zanim Was rozwiąże? Proszę bardzo. Chcecie wyostrzyć zmysły? Wyszukać magii? Zrozumieć jego język? Prosze bardzo.
Napiszcie tutaj co tam chcecie. Porzucamy o wszystko. Dam Wam wyniki i możecie pisać.

Turę skończymy gdy wszyscy będziecie już rozwiązani.

Nie macie na sobie niczego.
Nie pamiętacie wiele więcej poza swoim imieniem/nazwiskiem/przydomkiem.
Poza czarnoskórym wszyscy inni wyglądają znajomo, ale ich imion nie pamiętacie.
W głowie każdego z Was też rodzi się wspomnienie imienia Mitry, ale poza faktem, że to ktoś bardzo ważny, to ciężko jeszcze wkleić go do czegokolwiek.

Tura do 4 października włącznie.
Jeżeli skończymy wcześniej, to też się nie obrażę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline