Wątek: DEA
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2020, 15:02   #68
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Hoover słuchał wynurzeń Tammy co chwila zerkając ukradkiem na Tuckera i wymieniając się z nim porozumiewawczo spojrzeniami. Przypomniał mu się stary film ze Schwarzeneggerem, nomen omen, komedia sensacyjna. „Prawdziwe kłamstwa” tak to chyba leciało. Żona Arnolda padła ofiarą naciągacza, który próbował ją zaciągnąć do łóżka przedstawiając się jako tajny agent działający w konspiracji. Wyjaśnienia prostytutki brzmiały jak sceny żywcem wyjęte z tego filmu.
- Ok, Tammy, który komisariat cię wtedy zatrzymał? – zapytał Ed coraz bardziej zniecierpliwiony niedorzeczną historią, którą podzieliła się z nimi dziewczyna do towarzystwa. Następnego dnia rano zamierzał zadzwonić do gliniarzy i potwierdzić jej wersję. Nie wierzył, że Josh ma coś wspólnego ze służbami federalnymi czy jakąś agencją wywiadowczą. Wyglądał raczej na jakiegoś zboczeńca, który zamiast oglądać porno, woli słuchać relacji prostytutek ze spotkań z klientami. Tak czy inaczej w sprawie tej był trup, a tego Ed nie mógł tak zostawić. Postara się namierzyć tego Josha, jeśli facet był zamieszany w śmierć Sonii będzie musiał za to zapłacić.
Po przesłuchaniu odprowadził dziewczynę do jednej z celi. Uspokoił ją i wyjaśnił, że niedługo, jak znajdą Josha, odzyska wolność.
- Tu na razie będziesz bezpieczna. Postaram się, żeby niczego ci nie brakowało. W razie problemów powołuj się na mnie
 
Arthur Fleck jest offline