Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2020, 20:44   #10
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Dobra teraz kumam. Proponuję stworzyć tam próbna grę. Oczywiście bez gry ale tak żeby każdy mógł wejść. Zobaczyć jak apka wygląda przeklikać i ewentualnie publicznie wykonać rzut na postać po ustaleniu z MG. (lub nie jeśli nie dopuścisz takiej opcji) Sama apka jest super więc możliwość wejścia może przekonać trochę wachajacych się do nowości.
Na chwilę obecną nie widzę w tym sensu.
Jeżeli ktoś chcę zobaczyć, jak apka wygląda w praktyce, to polecam na przykład zajrzeć na ciekawą sesję.
Natomiast jeżeli ktoś chcę poczytać nieco o zaletach Rolegate nad np. takim Google Doc, to polecam wejść na wątek, który Clutterbane zalinkował wyżej.
Tak szczerze mówiąc, to nawet ja będę w trakcie sesji dopiero uczył się tej apki, więc osoby, które nigdy z niej nie korzystały, nie muszą niczego się obawiać - będziemy się wspólnie uczyć z niej korzystać.

@Arvelus myślę, że mógłbym się zgodzić na zaklęcia Proszę tylko o informację jakie zaklęcia nie są z podstawki przy tworzeniu postaci.
 
Hazard jest offline