Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 17:09   #10
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Pokuszę się o napisanie kilku zdań o tej... sesji.

Zgłaszając się do niej liczyłam na to, że Pani MG - Nami - nieco się postara. Wprowadzi klimat znany z anime, a jednocześnie dorzuci coś unikatowego, swojego. Że zobaczę w sesji świat żywy i barwny, będę mogła doskonale wczuć się w rolę i zagrać nareszcie taką bohaterką, o jakiej marzyłam od dziecka. Natomiast to, co zaserwowała nam Nami... po prostu nie mam słów. Po przeczytaniu już pierwszego posta doszłam do wniosku, że... aż mi ciężko o tym mówić. Nami po prostu przeszła samą siebie - nie dość, że jest to wszystko na co liczyłam, to jest to jeszcze świetnie zaserwowane! Jeśli sesja dalej będzie trzymała taki poziom, to gra w niej będzie wielką przyjemnością! Cieszę się, że z Wami gram i mam nadzieję, że dalej będzie lepiej i nie będę musiała zmieniać mojej oceny
 
Milly jest offline