Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2020, 11:30   #334
Rewik
 
Rewik's Avatar
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Dobrze, zatem:

Grę dzielimy na 2 tryby j.n.

Tryb przygody
Czas na odpis w wątku sesyjnym w przypadku działań wymagających fabularnych opisów wynosi tydzień dla graczy i tydzień dla prowadzącego.
Podczas walk i innych starć, czas ten zostaje zawieszony i przechodzimy do trybu starć.

Tryb starć
Dotyczy walk oraz innych o podobnych charakterze "starć" (pościgi, minigry itp.)

Podczas tego trybu można pisać posty dotyczące wydarzeń przed rozpoczęciem starcia i zawierające deklaracje na start starcia. *(będą one równoważne z tymi w komentarzach). Nie jest jednak to wymagane.

Przed ukazaniem się posta MG podsumowującego starcie nie należy opisywać jego przebiegu w wątku sesyjnym.

Deklaracje dot. starć podczas trybu starć należy umieszczać w komentarzach (z jednym wyjątkiem*)

Czas na deklaracje wynosi 2 doby od ostatniej aktualizacji starcia.

Po upływie 2 dób bez deklaracji gracza, postać danego gracza przechodzi w tryb autopilota i może pozostać w nim do końca danego trybu starcia.

Dla ułatwienia można podrzucać mi fabularne opisy swoich działań w komentarzach razem z deklaracją. Ja potem to zbieram w całość i umieszczam w wątku sesyjnym. Po takim poście zbiorczym przechodzimy do trybu przygody.

Niniejsze rozporządzenie mi(ni)str(z)a gry wchodzi w życie z dniem 22.10.2020r.


Dość żelazne? :P
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 20-10-2020 o 11:43.
Rewik jest offline