Wątek: Mortal Kombat 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2020, 19:04   #22
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Fowler zakręcił młynka obydwoma sai, a następnie schował ręce za siebie. Gdy po chwili je opuścił, sztyletów nie było już w jego dłoniach. Słuchając oferty staruszka skrzyżował ręce na piersi. Dla niego brzmiało to zbyt pięknie. Ot znikąd zjawia się nieskrępowany więzień, który okazuje się być przewodnikiem, potrafiącym w mgnieniu oka spopielić dwóch, a może nawet większą liczbę, strażników, a jednak siedzi w tym więzieniu do momentu, w którym oni się w nim zjawią. Lata temu może by się skusił, ale dziś ma problemy z zaufaniem do życzliwych panów, spotykanych w miejscach kaźni. Ninja spojrzał na John Doe i poczekał aż wzrok czarnoskórego padnie na niego. Wówczas delikatnie, ledwie zauważalnie, pokręcił głową na znak, że jest przeciwny skorzystaniu z propozycji.

Jeśli jednak reszta podejmie inną decyzję, wiedział że będzie musiał mieć staruszka na oku. Nawet kosztem bezpieczeństwa Sonyi.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline