Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2020, 18:47   #205
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
ok to tylko tak tytułem wtrącenia - za pozwoleniem MG.
Wrzucam ściągawkę od mechaniki.
Generalnie pytałam co można aktywować w jednej turze.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Można aktywować:
Blush Life (masz już aktywne)
Power surge (dopałka kości - zależy od Blood Potency, ale dla Spoona to +1 kość do wybranej cechy (dowolna z 9) do końca sceny)
Leczenie (Mending wounds czy jakoś tak)
Aktywacja dokładnie jednej dyscypliny

Tylko tyle i aż tyle.

Co do dyscyplin Spoona:

Lethal body jest pasywne, działa "at will". Czyli zadajesz kozackie obrażenia w mortali (wchodzą w to też ghule, ale nie wampiry/wilkołaki). Jeżeli jakiegoś mortala nie chcesz połamać, to oczekuję deklaracji. Wtedy rozliczymy obrażenia powierzchowne.

Rapid Reflex jest pasywne. "Unikanie kul" jest na zasadzie kary jaką dostają przeciwnicy do trafienia. Cały czas aktywne, chyba, że się kompletnie nie spodziewasz... no ale teraz to się ewidentnie walki spodziewasz.

Nie możesz w tej samej turze aktywować Fleetwes i Blink, bo aktywować można jedną dyscyplinę. Ale Fleetwes działa do końca sceny. Możesz odpalić teraz, a w następnej użyć Blink. Bonusu z Fleetwes nie stracisz. Scenę skończymy po wyjściu z magazynu (prawdopodobnie po walce/po skutecznym przekradnięciu się).
I tak aktywuje Fleetwes. ;D
 
Rot jest offline