Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 18:12   #9
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Tekst bardzo przydatny, informacje jakie tam zostały wybrane są interesujące. Jest kilka ciekawostek, o których nigdy bym nie pomyślał. Merytorycznie tekst bardzo mi przypadł do gustu.

Jednak druga strona nie jest w żadnym stopniu zadowalająca.
Po pierwsze organizacja tekstu. Materiał mi się wydaje miejscami niespójny, skakanie z tematu do tematu miesza czytelnikowi w głowie. Samo już podzielenie tekstu wydaje mi się chaotyczne.
Używanie specjalistycznej nomenklatury. Rozumiem że autor porusza się w temacie swobodnie, ale jednak wiele słów niezrozumiałych odstrasza od dalszego czytania. Ja na przykład nie wiem co to jest 'wańczos'.
Ostatni zarzut to duża ilość błędów interpunkcyjnych, logicznych, składniowych.
np.: "gdzie wybudowano długo most łyżwowy"

Te wszystkie słabe strony artykułu zniechęciły mnie i z trudem przeczytałem tekst do końca, choć treść była ciekawa i okraszona przykładami i cytatami.
Malkav nie przyjmij tylko mojego komentarza jako czepiania się szczegółów, ale te rzeczy na prawdę zaważyły na mojej niskiej (i jak najbardziej subiektywnej) ocenie tego arta.

pozdrawiam D
 

Ostatnio edytowane przez Diakonis : 21-08-2007 o 18:14.
Diakonis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem